Logo
Szukaj Ranking Uzytkownikow Użytkownicy Zaloguj
Szukaj Użytkowników Społeczność Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!

    FORUM   ROZRYWKA      

Odpowiedz do tematu Forum Opiekunek osób starszych w Niemczech Strona Główna » Opiekunka po godzinach » Informacje prasowe » Pralnia Biała Róża wśród najemców NoVa Park
Pralnia Biała Róża wśród najemców NoVa Park
Wiadomość Autor
Wysłany: Czw Lip 19, 2012 18:35   Pralnia Biała Róża wśród najemców NoVa Park


Pralnia Biała Róża wśród najemców NoVa Park

W środę 18 lipca 2012 roku w NoVa Park – największym i najnowocześniejszym centrum handlowo-rozrywkowym w województwie lubuskim – nastąpiło otwarcie nowego lokalu – ekologicznej pralni chemicznej Biała Róża. To już 15 punkt firmy, która posiada swoje placówki w obiektach handlowych rozlokowanych na terenie całego kraju.

Biała Róża to nowoczesna i ekologiczna pralnia chemiczna. Wykwalifikowana kadra, światowej klasy włoska technologia oraz ultranowoczesne środki pralnicze, bezpieczne dla ubrań i bezlitosne dla plam – to główne atuty nowego najemcy NoVa Park. Pralnia Biała Róża specjalizuje się w praniu m.in. garderoby, odzieży roboczej, sukni ślubnych i wieczorowych, a także wyrobów skórzanych i futrzarskich. W licznych punktach usługowych klienci mogą skorzystać z atrakcyjnych promocji cenowych.

„Otwarcie pralni Biała Róża w centrum handlowym NoVa Park podyktowane jest dbaniem o potrzeby naszych klientów. Chcemy, aby oferta naszej galerii była jak najbardziej kompleksowa, a odwiedzający nas mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego mieli dostęp do różnego rodzaju usług, z których można skorzystać w jednym miejscu” – mówi Marcin Żelazny, dyrektor centrum handlowego NoVa Park.

Pralnia Biała Róża znajduje się na parterze, w pobliżu Biura Podróży TUI oraz salonów Orange, Play i Multimedia. Lokal zajmuje powierzchnię 73 m2 i czynny jest w godzinach otwarcia NoVa Park.

Informacje o firmie:

Galeria handlowa NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło w dniu 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują delikatesy Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe. W gronie najemców znajdują się marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, KFC czy Smyk.

Właścicielami obiektu są węgierski deweloper Futureal oraz irlandzka Grupa Inwestycyjna Caelum Development.
Informacja prasowa
Użytkownik

Nazwa firmy: Rzecznikprasowy.pl
Pkt. łącznie za posty: UP 15 DOWN
Aktywność (pkt): 20287UP 0 DOWN  

Display replies from:   
Forum Opiekunek osób starszych w Niemczech Strona Główna » Opiekunka po godzinach » Informacje prasowe » Pralnia Biała Róża wśród najemców NoVa Park