Logo
Szukaj Ranking Uzytkownikow Użytkownicy Zaloguj
Szukaj Użytkowników Społeczność Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!

    FORUM   ROZRYWKA      

Odpowiedz do tematu Forum Opiekunek osób starszych w Niemczech Strona Główna » Opiekunka po godzinach » Informacje prasowe » NIKITA ONLINE wypuszcza grę «Dom Zagadek» na Facebooku
NIKITA ONLINE wypuszcza grę «Dom Zagadek» na Facebooku
Wiadomość Autor
Wysłany: Wto Kwi 01, 2014 12:01   NIKITA ONLINE wypuszcza grę «Dom Zagadek» na Facebooku


NIKITA ONLINE wypuszcza grę «Dom Zagadek» na Facebooku

Korporacja NIKITA ONLINE wypuszcza własnoręcznie opracowaną grę komputerową «Dom Zagadek» w największej społecznościowej sieci światowej — Facebooku.

Stworzona przez programistów z załogi Studio 61, które wchodzi w skład NIKITA ONLINE, «Dom Zagadek» zdobyła zainteresowanie u ponad 4,7 mln użytkowników w sieciach społecznościowych w Rosji, Japonii i Polsce. Po wyjściu gry na platformie Facebook stała się ona dostępna dla 1,2 mlrd użytkowników największego światowego portalu społecznościowego w językach rosyjskim, angielskim i polskim (https://apps.facebook.com/panic_room/).    

«Dom Zagadek» to jednocześnie przygoda detektywistyczna i atrakcyjna łamigłówka z poszukiwaniem schowanych w wirtualnych dekoracjach przedmiotów. Celem gracza jest odszukanie wyjścia z ogromnego pałacu urządzonego z przepychem w stylu dekadenckim. Aby znaleźć klucz do głównych drzwi, gracz będzie musiał rozwiązać mnóstwo zadań, które wymagają skupienia, uwagi i sprytu. Proces przechodzenia gry staje się jeszcze ciekawszy dzięki postaciom, które występują w domu-więzieniu. Dla każdej z których został stworzony swój wątek fabularny. Rzetelnie opracowana fabuła gry składa się obecnie z ponad 1400 unikalnych questów — «Dom Zagadek» jest regularnie aktualizowana.

«Kino i literatura oferują mnóstwo metod i wzorów, które można efektywnie wykorzystać w grze. Opracowując “Dom Zagadek”, pragnęliśmy, aby nasz gracz uzyskał doświadczenie nie tylko interaktywne, ale też ciekawe z artystycznego punktu widzenia, — mówi Dyrektor Generalny Korporacji NIKITA ONLINE Stiepan Zotow. — Fabuła, na której oparta jest “Dom Zagadek”, nie jest trywialna pod względem opracowania postaci jak i złożoności sytuacji,  które im się przydarzają. Dzięki tym czynnikom miliony graczy na całym świecie cenią naszą grę, a my cieszymy się, że mogliśmy ją  zaprezentować użytkownikom największej na świecie sieci społecznościowej».  

Oprócz Facebooka, «Dom Zagadek»  jest dostępna na japońskim (Yahoo!Mobage) i polskim (NaszaKlasa) portalach społecznościowych. Rosyjska wersja gry jest dostępna też na stronach «Vkontakte», «Odnoklassniki», «Moj mir» i GameXP (http://www.gamexp.ru/project.php?id=900).

Posiadacze tabletów AppiPad mogą rozwiązać tajemnicę Lalkarza w iOS-wersji «Dom Zagadek» (https://itunes.apple.com/ru/app/cena-svobody/id603432379?mt=8). Gra niejednokrotnie zajmowała miejsca w czołowej trójce w kategoriach «Łamigłówki» i «Przygody» sklepu z aplikacjami AppleAppStore.

Korporacja NIKITA ONLINE została założona w 1991 roku i jest pierwszą w Rosji firmą gier. Obecnie NIKITA ONLINE ma biura w Moskwie i w Rostowie-nad-Donem i zarządza dziewiętnastoma projektami na rynkach Rosji, WPN oraz krajów nadbałtyckich. Są to gry klienckie KingofKings 3, «SOUL», KarosOnline, Rappelz, «4Story: Wojny Królestw», «Władcy Smoków», «Fantasium 2», «Sfera», «Sfera: Odrodzenie», «Avatarika», WorldofDragons, DragonaOnline, Order of Magic; gry browserskie LostMagic, «Ja, feudał», «Kompletny Pi», «Królestwo», RebornHorizon oraz społecznościowa i komórkowa gra «Dom Zagadek». Za lata  swojego istnienia Korporacja opracowała ponad sto gier różnego rodzaju oraz ponad pięćdziesiąt gier lokalizowała. Liczba unikalnych użytkowników zalogowanych w projektach Korporacji przekracza 11 mln. Więcej informacji o firmie dostępne są na stronie www.nikitaonline.ru.

Założone w 1997 roku Studio 61 jest jednym z wiodących rosyjskich twórców gier komputerowych. Wykaz gier opracowanych przez Studio 61 obejmuje wyjątkowe trójwymiarowe questy «Szósty wymiar» i «Całkowite uniesienie», pierwszą w Rosji kliencką MMORPG «Sfera», online symulator życia «Avatarika», grę dla sieci społecznościowych «Dom Zagadek». Studio 61 znajduje się w Rostowie-nad-Donem i jest częścią Korporacji NIKITA ONLINE. Bardziej szczegółowe informacje o firmie dostępne są na stronie www.61studio.ru.

Służba prasowa NIKITA ONLINE

Paweł Jelczenko, Menedżer ds. PR

p.elchenko@nikitaonline.ru

+7 (495) 788 7936

Kira Samoilenko, Menedżer ds. PR

k.samoylenko@nikitaonline.ru

+7 (495) 788 7936
Informacja prasowa
Użytkownik

Nazwa firmy: Rzecznikprasowy.pl
Pkt. łącznie za posty: UP 15 DOWN
Aktywność (pkt): 20251UP 0 DOWN  

Display replies from:   
Forum Opiekunek osób starszych w Niemczech Strona Główna » Opiekunka po godzinach » Informacje prasowe » NIKITA ONLINE wypuszcza grę «Dom Zagadek» na Facebooku