Logo
Szukaj Ranking Uzytkownikow Użytkownicy Zaloguj
Szukaj Użytkowników Społeczność Zaloguj

Login: Hasło:
pamiętaj
Nie masz konta? Zarejestruj się!

FORUM   ROZRYWKA      

Odpowiedz do tematu Forum Opiekunek osób starszych Strona Główna » Praca Opiekunki osób starszych w Niemczech » Kulinaria » na co działa zielona herbata?
na co działa zielona herbata?
Wiadomość Autor
Wysłany: 02-04-09, 15:27   na co działa zielona herbata?

czesc wszystkim :)
moja znajoma ostatnio zachęcala mnie do picia zielonej herbaty. Wychwalała jej liczne zalety np.: że dobrze wpływa na trawienie, że koi nerwy i uspokaja zmysły, że dodaje nam energii itp. itd.
Spróbowałem tego cudownego napoju ale ...nie bardzo mi zasmakował, jest jakaś taka za bardzo gorzka.
A jak Wy uważcie ? do czego może się przydać taka zielona herbata ? Jaki ma jeszcze wpływ na nasze zdrowie czy na nasz organizm? Warto ją pić ?
pozdro wszystkim miłośnikom.... kawy ;) )))

E.K30
Użytkownik

Pkt. łącznie za posty: UP 0 DOWN
Miejsce w rankingu: 171
Aktywność (pkt): 2

UP 0 DOWN  

Wysłany: 02-04-09, 17:14   

słyszałem że to co jest gorzkie , nie dobre w smaku jest najzdrowsze dla naszego organizmu np oliwki nie dobre w smaku a zdrowe 'O-O'

karol a
Użytkownik

Aktywność (pkt): 199

UP 0 DOWN  

Wysłany: 14-04-09, 16:43   

Mi po herbatce tylko liściastej poprawiła sie cera i przemiana materii, a po za tym warto pić szklankę letniej wody z polowa wycisnietej cytryny codziennie rano i na czczo. Polecam :D

kissmua
Użytkownik

Pkt. łącznie za posty: UP 1 DOWN
Miejsce w rankingu: 117
Aktywność (pkt): 4

UP 0 DOWN  

Wysłany: 14-04-09, 18:19   

herbata ta działa pobudzająco i odprężająco, podobno działa również odchudzająco. :neutral: Zapobiega paradontozie. Ja uważam ze jest to jedna z najlepszych herbat, ma wiele zalet. :wink:

maxiuq
Użytkownik

Pkt. łącznie za posty: UP 1 DOWN
Miejsce w rankingu: 33
Aktywność (pkt): 16

UP 0 DOWN  

Wysłany: 11-05-09, 20:04   

Herbata zielona działa bardzo dobrze na przemianę materii, ale ostatnoi slyszałam w telewizji że równocześnie wypłukuje wapń z naszego organizmu. Więc chyba nie jest taka dobra ?

gabula57
Użytkownik

Pkt. łącznie za posty: UP 2 DOWN
Aktywność (pkt): 329

UP 0 DOWN  

Wysłany: 23-06-09, 09:58   

Zielona herbata-dobra na wszystko!
Mi niezbyt smakuje, ale aktywizuje działanie mózgu, usuwa zmęczenie, ułatwia trawienie i sprzyja akumulowaniu w organizmie witamin, dobra jest na wszystko!
Więc warto ją pić :razz:

lukas0012
Użytkownik

Miejsce w rankingu: 66
Aktywność (pkt): 10

UP 0 DOWN  

Wysłany: 22-01-10, 23:54   

ja uważam ze zielona herbatka jest najlepsza . choc nie zbyt smaczna ale da sie do tego przyzwyczaic przeciez zrobimy wszystko dla swojego zdrowia :!: :!: :!: :!: :smile:

kasiula815
Gość

UP 0 DOWN  

Wysłany: 25-01-10, 00:04   

zielona herbata jak najbardziej może być dobra i smaczna - whystarczy tylko kupić aromatyczną grejrutową, earl grey, cytrynową, truskawkową, z opuncją. Wybór jest i co jedna jest lepsza w smaku!

Brydzia
Gość

UP 0 DOWN  

Wysłany: 11-03-10, 17:49   

ja tam lubie zielona herbatke, najlepiej ja rano pic a potem znowu i znowu.dobre trawienie i wogole lepiej na duchu he :razz: polecam wszystkim co dbaja o zgrabna pupcie buziaki :razz: :wink: :grin: :lol:

Natalia
Gość

UP 0 DOWN  

Wysłany: 05-10-10, 13:08   ZIELONA HERBATKA

WITAJCIE .JA ZACZELAM PIC ZIELONA HERBATE OKOLO 3 TYGODNIE TEMU(PIJE JA PARE RAZY DZIENNIE)SCHUDLAM 5 KG W PRZECIAGU TYCH PARU DNI.PRZESTALAM TAK ZE JESC SLODYCZE .TO NA PRAWDE DZIALA PRZYSIEGAM HERBATA KTORA PIJE TO NIE ZADNA HERBATA ODCHUDZAJACA TO ZWYKLA DOBREJ JAKOSCI ZIELONA HERBATA Z JASMINEM (99% ZIELONEJ HERBATY I !% JASMINU)POLECAM KOCHANI :lol: !!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

agata
Gość

UP 0 DOWN  

Wysłany: 30-10-10, 13:12   !

Ja jestem zdania, że zielona herbata - owszem - wpływa na trawienie, jest zdrowa, dobrze wpływa na organizm, ale nie możecie zapominać, że to tylko uzupełnienie diety! Więc nic to nie da jeśli zdrową herbatę połączymy z czekoladą, kawałkiem pizzy i chipsami.

Aneta
Gość

UP 0 DOWN  

Display replies from:   
Forum Opiekunek osób starszych Strona Główna » Praca Opiekunki osób starszych w Niemczech » Kulinaria » na co działa zielona herbata?